Poradnik dla Członków Stowarzyszenia.

Dzień dobry,

Poniżej przedstawiamy poradnik jak prawidłowo dokonać rejestracji aby uzyskać dostęp do wewnętrznego działu dla Członków Stowarzyszenia.

Każdy z użytkowników otrzymuje e-mail wraz z linkiem do rejestracji. 
Login stanowi: imię_nazwisko   (bez polskich znaków, małe litery)

KROK 1: 
Rejestracja z formularza e-mail. 

Kliknij w link do ustanowienia hasła.

KROK 2:

Ustaw hasło, jeżeli się pomylisz to prosimy o kontakt z redakcja@ejzarnowiec.pl w celu wygenerowania nowego linku do zresetowania hasła.

KROK 3:
Po wprowadzeniu hasła zostaniesz przeniesiony na stronę logowania, należy wypełnić nazwę użytkownika (imię_nazwisko) lub adres e-mail podany w formularzu rejestracji do stowarzyszenia, ustalone hasło. Należy zaakceptować reCAPTCHA (zabezpieczenie przed botami). Ewentualnie możesz zaznaczyć opcję: Zapamiętaj mnie – pozwoli to abyś pozostał zalogowany na stronie. Po wprowadzeniu wyżej wymienionych danych klikamy Zaloguj się.

KROK 4:

Po właściwym procesie rejestracji powinieneś zobaczyć forum wewnętrzne, wyskoczy komunikat: “Tutaj nie ma jeszcze żadnych kategorii!”. 
Oznacza to, że właściwie zostałeś zarejestrowany na forum i oczekujesz na nadanie przez administratorów uprawnień do przeglądania oraz wypowiadania się na forum. 

Każdorazowo przy nowym wątku otrzymasz również e-mail informujący o założeniu nowego tematu. 

 

 

Jeżeli będziesz potrzebował zalogować się na stronie możesz to zrobić na dwa sposoby:
1. Korzystając z linku: https://ejzarnowiec.pl/logowanie_administracji/ – zostaniesz automatycznie przekierowany na forum. 

2. W menu po prawej stronie wybrać zakładkę FORUM, następnie na środku pojawi się przycisk Logowanie, po jego kliknięciu pojawi Ci się takie same okno jak w KROK 3. 

 

DOŁĄCZ RÓWNIEŻ DO GRUPY NA FACEBOOK:

www.facebook.com/groups/stowarzyszenieejzarnowiec/ 

Po przejściu przez ten link na portalu Facebook będzie możliwość skorzystania z przycisku “Dołącz do grupy”. Po jego kliknięciu administrator grupy otrzyma stosowną informację i zaakceptuje zaproszenie. 
Jeżeli na Facebooku korzystasz z konta z “ukrytym” imieniem i nazwiskiem (forma skrótu itp.) prosimy o poinformowanie nas wcześniej. Wszystkie niezidentyfikowane konta będą odrzucane.