BlogNowości

Wspólnie wspieramy Ukrainę!

Szanowni Obserwujący, Przyjaciele, Znajomi,

Data 24.02.2022 zapisze się w kartach historii Europy. Tego dnia Rosja otwarcie zaatakowała naszego Sąsiada – Ukrainę i zajęła Czarnobylską Elektrownię Jądrową wraz z całym terenem Strefy Zamkniętej.

Jako Stowarzyszenie EJ Żarnowiec wspólnie z: Napromieniowani.plZielony AtomLicznik GeigeraCzarnobylcyOREJnuclear.pl, nie pozostajemy w tej sytuacji bierni i rozpoczynamy akcję pomocy dla Ukrainy.

Stowarzyszenie EJ Żarnowiec

Mamy tam wielu przyjaciół, znajomych, współpracowników, którzy teraz przelewają krew za wolność swojej Ojczyzny. Wielu z nich pracuje w Czarnobylu bądź trwale związani są z tym miejscem. Wspólnie podjęliśmy decyzję o połączeniu sił i dołączeniu do oficjalnej zbiórki „Fundacji Siepomaga”. Jest to organizacja zweryfikowana, która zebrane środki może błyskawicznie przekazać organizacjom pomocowym na rzecz wsparcia Ukrainy. Bez obaw możemy mieć pewność, że środki zostaną błyskawicznie przekazane organizacjom pomocowym na rzecz wsparcia Ukrainy.

Stowarzyszenie EJ Żarnowiec

Pieniądze pomocowe zebrane w naszej skarbonce, zasilą natychmiast konto oficjalnej zbiórki, a całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

Jeżeli nie możesz wesprzeć Ukrainy finansowo, prosimy o zaangażowanie się w inny sposób.
Potrzebne jest wszystko – produkty spożywcze o długiej dacie przydatności, odzież, pościel, środki higieny, materiały medyczne i inne. W każdym większym mieście są prowadzone akcje pomocowe dla Ukrainy. Swoją chęć pomocy również można zgłosić poniżej:
https://www.siepomaga.pl/zglos-pomoc-ukrainie
https://www.facebook.com/groups/683793819641997/

To nie jest tylko wojna Rosji przeciwko Ukrainie. To także sprawdzian z solidarności. My, mieszkańcy Polski i członkowie Unii Europejskiej musimy być solidarni i wspólnymi siłami robić wszystko, aby powstrzymać rosyjską agresję. Jeżeli nie zdamy tego sprawdzianu – wtedy my będziemy następni i nikt nam nie pomoże.

Prosimy Was – nie pozostawajmy bierni, wspierajmy naszych Przyjaciół!
Niech Polacy pokażą siłę i jedność!>> WESPRZYJ NASZĄ ZBIÓRKĘ! <<

UKRAINA! MY Z WAMI!

STAY STRONG UKRAINE! 

#StandWithUkraine #SiepomagaUkrainie

Stowarzyszenie EJ Żarnowiec